Ulaşım

GAZİANTEP'TEN İSLAHİYE'YE ULAŞIM

  1. Yarış günü Gaziantep’ten İslahiye / Yesemek köyüne otobüs ile ücretsiz gidiş-dönüş servis olanağı vardır.
  2. Yaklaşık mesafe Gaziantep merkezden 110 km’dir.Yolculuk süresi ortalama bir buçuk saattir.
  3. İlgili program ayrıntıları daha sonra yayınlacaktır.

ÇEŞİTLİ ŞEHİRLERDEN GAZİANTEP'E ULAŞIM

1.      Havayolu ile

    Şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunan Gaziantep Havalimanı, yolcuların şehir merkezine ulaşımları için farklı ulaşım alternatifleri sunmaktadır. Gaziantep Havalimanı’na varışta yolcuların şehir merkezine ulaşımları HAVAŞ servis otobüsleri, taksiler, özel transfer ve araç kiralama ile sağlanmaktadır.
Gaziantep’e Yeni İstanbul(IST), İstanbul Sabiha Gökçen (SAW) ve İzmir Adnan Menderes (ADB) ve Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) havalimanlarından doğrudan uçuşlar bulunmaktadır.

2.      Otobüs ile

    Gaziantep’e büyük şehirlerinden tamamından tarifeli otobüs seferleri çok sık bulunmaktadır ve otobüs seferleri ile konforlu ve ekonomik olarak seyahat edebilirsiniz. Gaziantep otogarı ile şehir merkezi arası 6 km olup 15 dk sürmektedir. Gaziantep otogarından taksi, toplu taşıma gibi ulaşım seçenekleriyle şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Seç Turizm, Ben Turizm , Çayırağası Gaziantep’in yerel otobüs firmaları olup birçok şehre birçok saatte seferleri bulunmaktadır. Kendi internet sitelerinden ya da uygulamalarından kolayca bilet alabilirsiniz.

https://www.sec.com.tr/
https://www.benturizm.com.tr/
https://www.cayiragasi.com.tr/

3.      Otoyol ile

    Gaziantep’e bireysel bir şekilde otoyol ile gelmek istiyorsanız Adana’dan 2 saat , Ankara’dan 7 saat , İstanbul’dan 13 saat , İzmir’den 12 saat , Antalya’dan 9 saat sürmektedir. Süreler yaklaşık değerlerdir.